Toto léto přišla novinka na náš trh, kterou jsou séra Retouch.

  • „Tento trend je především o krásné projasněné pleti, která nikdy nevyjde z módy,“ uvádí Gina Brook, ambasadorka Intraceuticals

Tato řada obsahuje pět nových sér, které se dají kombinovat s ostatními Intraceuticals řadami, ale dají se aplikovat i samostatně.

Hyaluronic Base sérum
Toto základní sérum lze použít samostatně pro hydratovaný vzhled pleti, nebo v kombinaci s dalšími Retouch séry. Skvělý i jako základ pod make-up. Dopřejte své pokožce výživnou sílu tohoto séra.

Hyaluronic Base sérum

Lines

Vyplňuje jemné linky a vrásky. Posiluje tvorbu kolagenu a vyhlazuje pokožku. Zanechává pleť hladkou a hydratovanou s mladistvým vzhledem.

Lines sérum

Eyes

Toto sérum oživuje unavené oči a redukuje tmavé kruhy, otoky a jemné linky v očním okolí. Pomáhá zlepšit strukturu pleti a zanechává ji jemnou. Bojuje s příznaky stárnutí posíléním tvorby kolagenu a elastinu.

Eyes sérum

Lift

Lift sérum pozvedává vzhled čelistní linie. Posiluje kolagen a elastin pro boj s povadlou pletí, zanechává pleť pevnější.

Lift sérum

Highlight

Toto luxusní sérum dodáva pleti přirozeně dokonalý vzhled, díky tomu, že prozáří cílené místa v obličeji. Pomáhá vyrovnávat začervenání pleti, zanechává pleť vláčnou, jemnou a zklidňuje ji.

Highlight

HLAVNÍ SLOŽKY V RETOUCH SÉRECH

Peptidy

Většina peptidů má schopnost na sebe vázat a udržovat molekuly vody.

Znamená to, že některé peptidy zůstávají na povrchu kůže, kde vytvářejí vlhkou vrstvu, která způsobí liftingový efekt. Pokožka pak vypadá uhlazeněji, vrásky se zmenšují. Podobně fungují i jiné molekuly s dlouhými řetězci např. kyselina hyaluronová.

Ve výsledku je pokožka působením této vlhké vrstvy změkčována, mizí pocit napětí a nekomfortu. Pokožka je na dotek hladká a hebká.

Kyselina hyaluronová

Přirozeným způsobem hydratuje pleť, pomáhá zvýšit úroveň její hydratace a doplňuje přirozené zásoby vlhkosti. Tato kyselina pomáhá udržovat pleť pevnou, vypnutou a mladistvou. Získá-li pokožka více kyseliny hyaluronové, obnoví se přirozený objem pleti, významně se zlepší kontury obličeje a omezí vrásky.

Retouch

Všechny produkty Intraceuticals naleznete na e-shopu www.intraceuticalscz.cz