„Vychutnejte si kombinovanou péči, která přináší výhody relaxace společně s hýčkáním pleti a získáte dramatické výsledky viditelné ihned po ošetření“

Po zimě je naše pleť suchá, bez života a dehydratovaná. Bohužel to má vliv na to, že můžeme vypadat unavení a starší, než doopravdy jsme.

Ženy bojují s příznaky stárnutí od pradávna, například invazivními chirurgickými zákroky. Pokud ale chcete jít neinvazivní cestou bez jehel, víme, jak na to.

Omládnete o několik let.

Kyslík a kyselina hyaluronová. Tato jednoduchá kombinace dvou složek dokáže zázraky. Kyslík už ze své podstaty pleť oživí a rozjasní, v kombinaci s kyselinou hyaluronovou dodá pleti to, co potřebuje.

Kyselina hyaluronová je dodávána do pleti ve třech velikostech-malá, střední a velká molekula.  Díky tomu bude pleť dostatečně vyživená ve všech vrstvách, ne jen na povrchu.

Intraceuticals ošetření je nejen vysoce efektivní, ale i příjemné a relaxační. Dalším skvělým benefitem je to, že výsledky uvidíte ihned po ošetření a hlavně-jsou dlouhodobé.

Kosmetiku u nás používá herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková, Vanda Hybnerová nebo Jitka Sedláčková. V zahraničí na Intraceuticals nedá dopustit Madonna, Kim Kardashian, Miley Cyrus Naomi Campbell.

Dopřejte si vysoce hydratační péči Intraceuticals, budete se cítit skvěle Vy i Vaše pleť.

Dáša Zázvůrková